Videoklipy

Novinky ze světa hudby

Novinky z hudebního světa (nové videoklipy,desky, zajímavosti)

The Libertines potvrdili svůj comeback koncertem

Muzikanti z britské formace The Libertines slibovali svým fanouškům reunion a svá slova konečně proměnili v činy. Ve středu 25. srpna odehráli první oficiální comebackovou show v Londýně. The Libertines ve složení Pete Doherty, Carl Barat, John Hassall a Gary Powell vystoupili na koncertním fóru HMV Forum. Před fanoušky odehráli jednadvacet písní, přičemž jako úvodní song zazněla oblíbená "Horrorshow". Z dalších skladeb zazněly kousky jako "Can't Stand Me Now", "Death On The Stairs" a "Up The Bracket". Členové The Libertines nešetřili ani na přídavcích a v celé kráse zahráli "The Good Old Days" a "What A Waster". Během následujících dnů se formace ukáže na dvou velkých britských festivalech Leeds Festival a Reading Festival. V rozhovoru pro magazín NME muzikanti prozradili, že během vystoupení mezi nimi vládla obrovská chemie. Neopustila je ani v těchto dnech, kdy zkoušeli set na nadcházející koncerty.

Kanye West představí fanouškům každý týden nový song

Kanye West chce svým fanouškům zpříjemnit čekání na novou desku "Dark Twisted Fantasy", tudíž do Vánoc vypustí každý týden novou skladbu. "Budu tomu říkat veselé pátky," uvedl rapper na Twitteru. Za první takový pátek by se dal považovat už 20. srpen, kdy West vypustil remix novinkové skladby "Power", na kterém se podílel Jay-Z a Swizz Beatz. Ne vždy se ale bude jednat o jeho píseň - posluchači se mohou dočkat i remixu jiného interpreta. Kanye West totiž pracuje na novým motivech pro řadu dalších umělců, mezi kterými jsou kromě výše uvedených také Raekwon nebo Mos Def. Nedávno třeba právě s Raekwonem dokončil remix kousku "Runaway Love" Justina Biebera. Dodejme, že očekávaná nahrávka Kanye Westa "Dark Twisted Fantasy" vyjde 15. listopadu. K fanouškům se začátkem srpna dostala jedna z nových písní "See Me Now" s hostující zpěvačkou Beyoncé a Charliem Wilsonem. Dalšími potvrzenými písněmi, které se na placce objeví, jsou "So Appauled", "Lost In The World", "Chain Heavy", "Mama's Boyfriend" a "All Of The Lights".

Nová deska Michaela Jacksona vyjde na podzim

Zesnulému králi popu Michaelu Jacksonovi letos na podzim vyjde zbrusu nové album. Jak uvedl jako první americký hudební časopis Rolling Stone, Jacksonovi fanoušci se mohou těšit na deset dosud nevydaných skladeb, z nichž většina pochází ze zpěvákova vrcholného...